ЧЄ-2012 (жінки). Українки впевнено обіграли Швейцарію

Сергей Шемшученко — 20 жовтня 2011, 20:07

У першому матчі відбіркового етапу чемпіонату Європи-2012 підопічні Леоніда Ратнера без жодних проблем розібралися зі збірною Швейцарії.

Упродовж перших 30 хвилин гри українські гандболістки володіли беззаперчною ігровою ініціативою. Від початку матчу "синьо-жовта" дружина передувала у рахунку, не даючи при цьому бодай примарної надії своєму опоненту на прийнятний для себе результат, пише прес-служба Федерації гандболу України.

Другий тайм пройшов за "українським" сценарієм. Атакуюча "рушниця" нашої команди цього вечора нанесла велику кількість "результативних" пострілів. Українки з кожною хвилиною все далі і далі віддалялися у рахунку від швейцарок, а по завершенню гри на табло "світилися" приємні для нашої збірної цифри - 31:20.

Уже за декілька днів на українок чекатиме серйозне випробування, - виїзна гра проти нещодавнього кривдника у відборі до ЧС-2011 - збірної Ісландії.

Україна - Швейцарія 31:20 (16:10)

Україна: Манагарова (7), Підпалова (5), Борщенко (4), Ващук (4), Туркало (3), Ніколаєнко (2), Редька (2), Андрійчук (1), Баткова (1), Скунзяк (1), Цибуленко (1)

Семиметрові: 4/2 - 6/4

Штрафний час: 12 - 4