ЧС-2013 (відбір). Українців на першості світу не буде

Сергей Шемшученко — 15 січня 2012, 19:47

Уже у дебюті заключної зустрічі відбіркового гандбольного турніру до ЧС-2013 у другій європейській групі португальці приголомшили українців - 3:0.

На 12-ій хвилині перевага господарів склала вже п'ять м'ячів - 9:4. Проте наприкінці тайму українці зібралися і зуміли зрівняти рахунок - 12:12. Розвинути успіх не вдалося.

Провал на початку другої половини, коли команда Леоніда Захарова програла відрізок з рахунком 0:5, результат зустрічі було практично визначено.

Однак українці не здавалися до фінальної сирени. За дві хвилини до кінця зустрічі українці знову зрівняли рахунок (25:25), але ні зберегти його, ні вирвати перемогу не зуміли.

Таким чином, у плей-офф до чемпіонату світу пробилася збірна Португалії, пише сайт Української гандбольної ліги.