На чемпіонаті Європи з кросу серед поліцейських Україна виборола золото

Сергей Шемшученко — 29 березня 2012, 21:52

Збірна команда МВС України повернулася з Румунії, де відбувся чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу серед поліцейських.

В особистій першості серед чоловіків золоту медаль виборов старший інспектор спортивної команди відділу фізичної підготовки та спорту МВС капітан міліції Сергій Оксенюк.

Срібним призером став викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Донецького юридичного інституту майор міліції Сергій Зачепа.

Українська спортсменка викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Донецького юридичного інституту капітан міліції Тетяна Мезенцева виборола срібло.

Усього в змаганнях взяли участь 22 країни. У командному заліку за перемогу боролися 18 чоловічих та 8 жіночих команд, пише веб-сайт Міністерства внутрішніх справ України.