Сантуш: Після 25 хвилин ми додали, узяли м'яч під свій контроль

Сергей Шемшученко — 8 червня 2012, 22:10

Головний тренер збірної Греції Фернанду Сантуш після стартового матчу чемпіонату Європи зі збірною Польщі(1:1) висловив незадоволення результатом.

"Ми зробили все для перемоги, яку хотіли добитися. Ми не можемо бути задоволені тим, що не досягли мети. Перші 20 хвилин ми діяли невдало, хоча знали, що Польща піде вперед з перших хвилин.

У нас була стратегія, як впоратися з їх тиском, але не вдалося. Знали, що у суперника дуже швидка атака. Але після 25 хвилин ми додали, узяли м'яч під свій контроль. Стали частіше гостювати в штрафній поляків. Але потім сталося несправедливе видалення. Але проте ми продовжили грати на своєму рівні.

Ситуація складалося непросто, але були упевнені в собі, упевнені, що зможемо зрівняти рахунок. У другому таймі заграли ще краще: забили, заслужили ще один гол з пенальті, але це футбол.

Не вийшло. У кінці обидві команди втомилися, але намагалися створювати моменти. Хочу привітати своїх гравців з вдалою грою в другому таймі", - цитує тренера sport-express.ru.