На Кубку Європи у Словенії українки взяли чотири нагороди

Сергей Шемшученко — 18 червня 2012, 15:04

Жіноча команда України з дзюдо виборола відразу чотири медалі на Кубку Європи у Словенії.

У вазі +78 кг Ірина Кіндзерська стала бронзовою призеркою. У другій сутичці турніру киянка поступилася бронзовій призерці пекінської Олімпіади Люсії Полавдер. Потім українка провела дві сутички втішного турніру, здобувши там дві чистих перемоги.

У вазі 70 кг Наталія Смаль завершила турнір у Цельє на другому місці. Чернігівська дзюдоїстка поступилася нагородою найвищого гатунку бронзовій призерці Олімпійських ігор господині татамі Урсці Золнір.

Ще дві нагороди представниці жіночої національної команди виграли у вазі 52 кг, пише сайт Федерації дзюдо України.

Там бронзовими призерками Кубку Європи стали чернігівська дзюдоїстка Марія Буйок і багаторазова переможниця і призерка Кубків світу із Запоріжжя Марина Черняк.