Чемпіонат Європи. Карюченко став дев'ятим у змаганнях на шпазі

Сергей Шемшученко — 20 червня 2012, 15:02

В останній день особистих змагань чемпіонату Європи з фехтування українські спортсмени не дійшли до п'єдесталу пошани.

У чоловічій шпазі найкращий результат показав володар олімпійської ліцензії у Лондон 2012 Дмитро Карюченко, пише прес-служба НФФУ.

Поступившись в 1/8 фіналу французу Жану-Мішелю Люсена (7:15), Дмитро завоював 9 місце. Щаблем раніше з боротьби вибув Богдан Нікішин. Ще один український спортсмен Максим Хворост не вийшов з попереднього туру змагань.

Змагання у жіночій рапірі у цей день закінчилися тріумфом росіянок. Українським представницям пощастило дістатися тільки до 1/16 фіналу. Такий результат показали Ольга Лелейко та Катерина Ченцова. Олена Хісматуліна й Анастасія Московська не вийшли з попереднього туру змагань.