Ліга чемпіонів. "Динамо" програло в овертаймі норвежцям і припинило боротьбу

Сергей Шемшученко — 8 вересня 2012, 22:40

Дебют полтавського "Динамо" у кваліфікації Ліги чемпіонів проти норвезького "Хаслума" вийшов по-справжньому бойовим.

Зі стартового свистка "динамівці", захопивши ініціативу, досягли по завершенню першого тайму позитивного для себе результату - 13:9, пише прес-служба ФГУ.

Добрий почин першої частини гри був зіпсований чинним чемпіоном України на початку другої половини. Норвезцям вдалося зрівняти становище на табло - 13:13, а згодом обійти українську команду у три м'ячі - 21:24.

Підопічні Андрія Портного зуміли знову налагодити свою гру та перевести поєдинок в овертайм - 24:24.

У додатковий час господарі майданчика були сильніші за полтавців - 29:28.

"Динамо" не кваліфікувалося до основного раунду Ліги чемпіонів і тепер буде змагатися у Кубку ЄГФ.

Ліга чемпіонів з гандболу

Чоловіки

Кваліфікація

2 група

Півфінал

"Хаслум" (Норвегія) - "Динамо-Полтава" (Україна) 29:28 (9:13) (основний час - 24:24)

Голи у "Динамо-Полтава": Кумогородський (8), Васюк (9), Коваленко (4), Пронін (1), Педан (1), Гончаров (1), Вишневський (2), Хауха (1)