Українці вибороли 16 нагород на чемпіонаті світу з тайського боксу

Сергей Шемшученко — 20 вересня 2012, 16:50

5-14 вересня борці з усього світу змагалися у Санкт-Петербурзі за звання найсильнішого боксера Муей Тай.

На змаганнях було представлено 88 країн, загалом - 840 спортсменів. Турнір проходив одразу у двох вікових категоріях: дорослій і юніорській.

Українська збірна показала високі результати в обох заліках, здобувши 16 нагород, пише сайт Державної служби молоді та спорту України 2012.

Серед дорослих чемпіонами стали Ігор Любченко (категорія 63,5 кг) і Цотне Рогова (+91 кг).

Срібні медалі отримали Костянтин Трішин (48 кг), Михайло Васіліогло (60 кг) та Олександр Прокуда (57 кг). Бронзу виборов Олександр Олійник у ваговій категорії до 91 кг.

У юніорів - 10 медалей. Золото у Леоніда Когана (91 кг) та Аліма Набієва (у спарингу), срібло у Артема Яценка (54 кг), Олега Гута (42 кг), Арсена Жаботинського (71 кг).

Бронзові нагороди в Андрія Картавенка (48 кг), Максима Сенчива (67 кг), Валерія Мацука (54 кг), Анастасії Шармонової (57 кг) та Анастасії Кулініч (51 кг).