Україна бере ще 10 медалей на молодіжному ЧЄ

Сергей Шемшученко — 10 грудня 2012, 20:51

В Ейлаті (Ізраїль) з 2 по 8 грудня відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді та юніорів, на якому українські спортсмени завоювали ще 10 нагород.

Загалом, в активі збірної України 22 нагороди, пише сайт ДСМСУ.

Так, срібними нагородами у ривку, поштовху та сумі двоборства потішила Ганна Козенко. У змаганнях спортсменок вагової категорії до 75 кг. українка показала результат 240 кг. (105+135).

Олександр Пелешенко завоював бронзову нагороду у ривку. У змаганнях юніорів вагової категорії до 85 кг. Олександр показав результат 156 кг.

Ще три бронзові нагороди у ривку, поштовху та сумі двоборства виборола Марія Хлян. У змаганнях юніорок вагової категорії до 69 кг. Марія показала результат 215 кг. (96+119).

Ще одна "бронза" у ривку в Ганни Пустоварової. У змаганнях юніорок вагової категорії понад 75 кг. Надія показала результат 97 кг. У сумі двоборства спортсменка на четвертому місці з результатом 219 кг. (97+122) .

Також "бронза" в Олексія Пономаренка в сумі двоборства. У змаганнях юніорів вагової категорії до 105 кг. Олексій показав результат 368 кг. (165+203).

Ще однією бронзовою нагородою медальний список доповнив Сергій Тагіров у ривку. У змаганнях спортсменів вагової категорії до 105 кг.Сергій показав результат 175 кг. У сумі двоборства спортсмен на четвертому місці з результатом 377 кг. (175+202).