Збірна України з футзалу здолала команду Польщі

Сергей Шемшученко — 10 лютого 2013, 21:23

Збірна України з футзалу у товариському матчі у Львові здолала команду Польщі з рахунком 3:0.

Вдала гра української команди стала дебютною для тренера харківського "Локомотива" Євгена Ривкіна у якості наставника національної збірної, пише прес-служба ФФУ.

У першому таймі українці володіли ініціативою та контролювали хід поєдинку, на що поляки відповідали контратаками. Але у перші 20 хвилин зустрічі вболівальники так голів і не побачили.

Долю зустрічі вирішили два поспіль забитих української збірною м‘ячі на 30-й хвилині. Журба вдало замкнув передачу Кисільова на дальній стійці, а через хвилину Свиридов вдруге засмутив голкіпера збірної Польщі.

За чотири хвилини до закінчення матчу Шпигар скористався прострілом Свиридова з лівого флангу і встановив остаточний рахунок - 3:0.

У понеділок, 11 лютого, збірні України і Польщі проведуть у львівському палаці спорту "Галичина" другий товариський матч.