На змаганнях серії "Мастерс" у Тюмені українці зайняли три сьомих місця

Сергей Шемшученко — 28 травня 2013, 14:36

Українські дзюдоїсти повернулися без нагород з російської Тюмені, де цими вихідними відбулися змагання серії "Мастерс".

Щодо чоловіків, то у ваговій категорії до 66 кг Георгій Зантарая програв у першій же сутичці французу Давіду Ларосу, який у підсумку став бронзовим призером.

У категорії до 90 кг Валентин Греков виграв перший поєдинок, однак потім програв Іліасу Іліадісу з Греції (переможець цієї категорії), але отримав шанс продовжити боротьбу.

Проте у наступній зустрічі його кривдником став Хатем Абд Ель-Ахер з Єгипту, який, втім, поступився у "бронзовому" матчі.

У змаганнях жінок Вікторія Туркс (78 кг) та Ірина Кіндзерська (+78 кг) у підсумку зайняли сьомі сходинки.

Обидві українки виграли перші сутички, але потім програли у фіналах своїх підгруп (Майрі Агуяр з Бразилії та Люсії Полавдер зі Словенії відповідно).

У боротьбі за бронзові медалі кривдницею Кіндзерської стала Ідаліс Ортіс з Куби, а Туркс - Одрі Чеумео з Франції.

Додамо, що повинна була виступити на турнірі Олександра Старкова (52 кг), проте в останній момент вона зникла із заявки.