Україна залишає Суперлігу Кубка Європи з багатоборства

Сергей Шемшученко — 1 липня 2013, 10:47

29-30 червня Таллінн приймав найпрестижнішу лігу Кубка Європи з багатоборства – Суперлігу.

Переможця визначали за сумою очок чоловічої і жіночої команд. До уваги бралися по три найкращі результати кожної збірної, повідомляє Федерація легкої атлетики України.

При цьому дві команди, які посіли останні сходинки, отримують пониження в класі і наступного разу виступатимуть у Першій лізі. На жаль, серед них була й Україна.

Невдалим для нашої команди став другий день змагань. На нього наші спортсмени виходили четвертими, а Ганна Мельниченко навіть лідирувала в змаганнях жінок. Мельниченко зуміла втриматися в призовій трійці, пропустивши вперед лише польку Кароліну Тимінську.

Лідер української чоловічої збірної Олексій Касьянов поїхав до Таллінна з надією теж взяти участь у змаганнях. Його очки дуже допомогли б нашій команді. Проте травма, на жаль, завадила Олексієві вийти на старт.

У підсумку українці набрали 37850 очок і посіли сьому сходинку. Восьмими були італійці (37617). На зміну цим двом командам у Суперлігу прийдуть збірні Нідерландів та Швейцарії.

А виграли змагання Суперліги французи – 41421 очко. Росіяни (41032) та естонці (41027) розташувалися слідом.