На Європейському юнацькому фестивалі українці взяли ще три медалі

Сергей Шемшученко — 18 липня 2013, 13:40

На Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який відбувається у Нідерландах, українські плавці завоювали одну срібну та дві бронзові медалі.

Про це йдеться у прес-релізі Федерації плавання України, який отримав "Чемпіон".

Срібну медаль на дистанції 200 м брасом виборола Тетяна Кудако з результатом 2:33.35.

Бронзову медаль на стометрівці на спині здобула Марина Колеснікова за 1:02:93.

У комбінованій мікс естафеті 4x100 українська команда - Тетяна Кудако, Андрій Хлопцов, Анастасія Манакова та Дмитро Прожига - фінішувала третьою за 4:05.66.

"Ці змагання надзвичайно важливі для юних спортсменів, адже вони зараз у тому віці, коли ще є час розкрити свої спортивні таланти. Саме на таких змаганнях і можна помітити майбутніх "золотих рибок", - сказав головний тренер збірної України з плавання Андрій Сердінов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про три рекорди українців, які були встановлені саме на цьому фестивалі.