ЧС-2013 (каное та байдарки). Альохіна, Максимчук і Цехош вийшли до фіналів

Сергей Шемшученко — 31 серпня 2013, 15:19

У п'ятницю, 30 серпня, на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное у Дуйсбурзі вступили у боротьбу спортсмени на дистанціях 200 метрів.

Ольга Альохіна (каное одиночка) стала третьою у своєму попередньому заїзді, що відразу дало їй путівку у фінал, яикй відбудеться 31 серпня.

Також за медалі поборються Олександр Максимчук і В'ячеслав Цехош (каное двійка). Третє місце у півфінальному заїзді вивело їх у фінал (31 серпня).

Окрім того, сам Максимчук має чудові шанси здобути нагороду у каное одиночці. Олександр показав чудові результати на попередніх стадіях, тому цілком може сподіватися на місце на п'єдесталі (1 вересня фінал).

У Фіналах B змагатимуться Олександр Сенкевич (байдарка одиночка), Інна Грищун та Анастасія Тодорова (байдарка двійка), а також Сергій Токарницький та Ігор Трунов (байдарка двійка).

Марія Кічасова (байдарка одиночка 200 м) у півфіналі стала сьомою у своєму заїзді, після чого завершила боротьбу.