Виступи у Кубку світу у нинішньому році Зевіна завершила сріблом

Сергей Шемшученко — 14 листопада 2013, 17:22

Дарина Зевіна виборола срібну медаль на останньому у цьому сезоні, восьмому етапі Кубку світу FINA з плавання у Пекіні.

Про це йдеться у прес-релізі Федерації плавання України.

Вона фінішувала другою на 100 м на спині за 57.56. Першою закінчила дистанцію олімпійська призерка австралійка Емілі Сібом (57.22).

Усього ж протягом восьми етапів міжнародного турніру Зевіна завоювала 16 медалей: десять золотих, дві срібних і чотири бронзових.

"Дарина Зевіна дуже успішно стартувала на етапах Кубку світу. Вона - лідер збірної команди України з плавання за кількістю очок", - сказав головний тренер збірної команди України Андрій Сердінов.

"Спортсменка продовжить змагатися на чемпіонаті Європи на короткій у Данії, який є заключним змаганнями у цьому сезоні", - додав він.