Race Horizon Park-2014. 1-а гонка. Перемогу здобув Віталій Буц з української команди KOLSS CYCLING TEAM

Сергей Шемшученко — 31 травня 2014, 14:44

Велогонщик Віталій Буц (KOLSS CYCLING TEAM, Україна) здобув перемогу на першому етапі велогонки миру в рамках Race Horizon Park-2014.

Другим фінішував поляк Блажей Яничек (BDC - Marcpol Team, Польща), а третім фініш перетнув австрієць Рейнір Хоніг (Team Vorarlberg, Австрія).

Маршрут траси традиційно пройшов по колу: пр. Голосіївський-вул. Голосіївська-пр. Науки-вул. Блакитного-вул. Героїв оборони.

Всього гонщики проїхали 18 кіл, що склало 151 км, одне кільце маршруту - 8,42 км.

Для забезпечення безпеки велогонки і за стандартами вимог Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) було відремонтовано дорожнє покриття траси, а також перекрито рух для потоку автомобілів на час заїзду.

Race Horizon Park-2014

1-а гонка, 151 км

30 травня

1. Віталій Буц (KOLSS CYCLING TEAM, Україна)

2. Блажей Яничек (BDC - Marcpol Team, Польща)

3. Рейнір Хоніг (Team Vorarlberg, Австрія)

Відповідно до Регламенту UCI очки в індивідуальний рейтинг UCI нараховуються першим восьми гонщикам: