Наталія Довгодько не змогла пробитися у вирішальний етап змагань на ЧЄ з академічного веслування

Сергей Шемшученко — 31 травня 2014, 16:28

На чемпіонаті Європи з академічного веслування у Белграді українка Наталія Довгодько, яка в 2012 році на літніх Олімпійських іграх в Лондоні завоювала "золото" у складі жіночої парної четвірки разом з Катериною Тарасенко, Анастасією Коженковою та Яною Дементьєвою, залишиться без медалі.

Повернувшись після розпаду команди в одиночні змагання і ставши там чемпіонкою Універсіади- 2013 в Казані, Довгодько в п'ятницю успішно подолала попередню стадію, де вона фінішувала у своєму запливі на другому місці.

Другою вона спочатку йшла в суботу і в півфінальному запливі. Однак після 500 м дистанції українську спортсменку обійшли відразу дві суперниці.

Довгодько з часом 7.44,950 прийшла до фінішу четвертою, відставши більш ніж на 3 секунди від німкені Аннекатрін Тіле, яка посіла 3-ю сходинку, пише xsport.ua.

Таким чином, українка не пробилася у вирішальний етап змагань.