Командний чемпіонат Європи. Окунева друга у стрибках в висоту. Інші результати

Сергей Шемшученко — 22 червня 2014, 16:57

У Брауншвейгу триває командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Другий день змагань почався з третьої сходинки Максима Богдана з метання списа.

При цьому українцеві вдалася лише одна результативна спроба: з першого ж разу він відправив снаряд на 80,93 м.

Такий виступ Максима приніс нашій команді ще десять очок. Переміг німець Андреас Гофманн (86,13 м).

Чудовий сезон продовжує демонструвати Оксана Окунева.

У секторі для стрибків у висоту Оксана стала другою з результатом 1,95 м. Переможниці змагань, росіянці Марії Кучиній, вона поступилася лише за спробами, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Блискучий сезон проводить і Наталія Погребняк. Українка фінішувала другою з бігу на 200 метрів (23,13 с). Попереду лише голландка Дафне Шипперс (22,74 с).

Віктор Кузнецов попри проблеми з коліном довів, що боротьбі за високі позиції на відповідальних стартах навіть травми не стануть на заваді.

Українець став третім з потрійного стрибка, залишивши позаду навіть британця Філліпса Айдоу. У найкращій зі спроб, третій, Віктор приземлився на позначці 16,63 м.

Фантастичний біг на дистанції 1500 метрів продемонструвала Наталія Прищепа. Українка ближче до фінішу протиснулася між суперницями і вийшла на третю позицію (4.15,71 хв). Прогнозовано перемогла шведка Абеба Арегаві (4.14,20 хв).

Ольга Голодна поклала до скарбнички української команди дев’ять очок. У секторі для штовхання ядра вона стала четвертою з результатом 17,73 м. Перемогла німкеня Крістіна Шванітц (19,43 м).

Анна Плотіцина фінішувала четвертою з бігу на 100 метрів з бар’єрами. Українка подолала дистанцію з особистим рекордом – 12,93 с. Перемогла з рекордом чемпіонатів француженка Сінді Білло (12,66 с).

Олег Каяфа став дев’ятим на дистанції 800 метрів (1.48,81 хв). Досить несподівано за кілька метрів до фінішу перемогу в одного з головних фаворитів змагань, поляка Адама Кщота, вирвав німець Тімо Бенітц (1.46,24 хв).

Артем Шаматрін за підсумками двох забігів на 110 метрів з бар’єрами став десятим. Українець подолав дистанцію за 14,21 с і приніс нашій збірній три пункти.

Вадим Слободенюк фінішував шостим з бігу на 3000 метрів з перешкодами (8.37,12 хв). Переміг з рекордом чемпіонатів француз Йоанн Коваль (8.25,50 хв).

Ірина Новожилова завершила змагання з метання молота десятою. У першій спробі вона відправила снаряд на 64,59 м. Дві наступні стали для українки невдалими. Перемогла фаворит змагань німкеня Бетті Гайдлер (74,63 м).

Сергій Смелик фінішував четвертим з бігу на 200 метрів (20,60 с).

З британцем Джеймсом Еллінгтоном, який став третім, його розділили тисячні долі секунди і місця атлетів змогли визначити лише за допомогою фотофінішу. Переміг поляк Кароль Залевскі (20,56 с).