Українці посіли три призових місця на Гран Прі з дзюдо в Будапешті

Сергей Шемшученко — 22 червня 2014, 22:16

У неділю, 22 червня, в Будапешті (Угорщина) завершився етап Гран Прі з дзюдо.

В активі українців три призових місця - одне друге та два третіх.

Срібним призером стала Світлана Яромка у ваговій категорії понад 78 кг. У фінальній сутичці українка поступилася японці Мегумі Тачімото.

Бронзу взяли Георгій Зантарая (до 66 кг) та Олександра Старкова (до 52 кг), повідомляє sportonline.ua.

Зантарая у півфіналі поступився японцю Кенго Такаіші, згодом став переможцем, а в поєдинку за бронзу взяв верх над поляком Павелом Загродніком.

Старкова в 1/4 фіналу програла Петрі Марекс, а у втішному турнірі перемогла фінку Яану Сандберг і француженку Анабель Еурані.

Програли поєдинки за бронзу і зайняли п'яті місця: Артем Блошенко (до 100 кг), Станіслав Бондаренко (понад 100 кг) та Ірина Кіндзерська (понад 78 кг).

На сьомому місці фінішували Сергій Дребот (до 73 кг), Марина Черняк (до 48 кг) і Вікторія Туркс (до 78 кг).