Українки стали віце-чемпіонками Європи

Сергей Шемшученко — 12 липня 2014, 21:09

12-го липня в угорському Секешфехерварі відбулися фінальні жіночі змагання на чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства, на якому збірна України протягом дня завоювала дві медалі.

Найбільш вдало виступила Вікторія Терещук, яка після всіх дисциплін в сумі набрала 1344 бали і зайняла друге місце за підсумками турніру.

Ще одна українка Анастасія Спас після трьох видів дихала в спину Терещук і займала третю позицію, але після комбінованого бігу опустилася на 12-е місце. Іншій представниці України, Ірині Хохловій, вдалося фінішувати 16-ю.

У результаті українська збірна за сумою результатів трьох своїх спортсменок - 3911 очки - також посіла друге місце, одержавши срібні медалі. Поступилися Терещук, Спас і Хохлова лише на один бал збірній Німеччини, пише XSPORT.