Українці вибороли 12 медалей відкритої європейської першості з фрі-файту

Сергей Шемшученко — 3 грудня 2014, 10:44

У Баку провели відкриту європейську першість з фрі-файту серед юнаків та юніорів у розділі "limited-fight".

В рамках цього турніру змогли виступити майже 300 юних спортсменів із 31 країни, пише СКУ.

Українці вибороли 12 нагород та посіли 2 загальнокомандне місце. Першими ж тут стали представники Індії, на третьому місці – росіяни.

У змаганнях юніорів (16-18 років) маємо "золото" Ярослава Василька із Сумської області (вагова категорія +84 кг), "срібло" його земляка Сергія Ходуна, який виступав у в.к. -84 кг (обох хлопців тренує Бондаренко І.А.) та "бронзу" Юрія Комара, якому вдалося зробити у Баку хай не золотий, проте "дубль".

Щодо виступу юнаків (10-12, 13-15 років), то тут маємо блискучий результат від представників Запорізької області – 4 золотих та 1 срібна медаль.

Чемпіонами Європи додому повернулися Дмитро Батрак (в.к. -52 кг), Роман Касьянов (в.к. -47 кг), Іван Жуков (-32 кг) та Денис Терех (в.к. – 42 кг), крім того, Денис зумів вибороти ще й "срібло" у ваговій категорії -47 кг. Усіх хлопців тренує Бурда А.С.

Срібними призерами стали Роман Руденко (-57 кг) та Сергій Набаранчук (-52 кг) з Київщини (тренер – Кирилюк В.М.), а також Євген Уберман (в.к. -42 кг) та Сергій Угрин (в.к. -32 кг) з Тернопільської області (тренери – Никифорець Г.Д. і Долішній О.В. відповідно).