Збірна України посіла друге місце на чемпіонаті Європи із самбо

Сергей Шемшученко — 29 травня 2015, 20:45

У Загребі (Хорватія) пройшов чемпіонат Європи із самбо та бойового розділу самбо серед чоловіків та жінок.

Жіноча збірна України посіла на турнірі перше загальнокомандне місце, чоловіча - п’яте, чоловіча у бойовому розділі - друге.

Загальний результат нашої збірної - 19 нагород та друге місце, інформує сайт Спортивного комітету України.

Золоті нагороди завоювали Марія Буйок (вагова категорія 52 кг), Наталія Смаль (72 кг), Тетяна Савенко (68 кг) та Анатолій Волошинов (100 кг, бойовий розділ).

Срібло здобули Аліна Соколовська (48 кг), Анастасія Шевченко (60 кг), Артур Саркісян (74 кг), Сергій Чорний (52 кг, бойовий розділ) та Максим Риндовський (82 кг, б.р.).

Бронзові нагороди континентальної першості отримали Олеся Савчук (56 кг), Олена Сайко (64 кг), Галина Ковальська (80 кг), Ярослав Ритко (100 кг), Размік Тоноян (+ 100 кг), Богдан Бабенко (57 кг, б.р.), Богдан Кондратович (62 кг, б.р.), Олексій Заєць (68 кг, б.р.), Вадим Бурчак (74 кг, б.р.) та Валенти Греков (90 кг, б.р.).