Українські борці здобули три золота та два срібла на турнірі у Чехії

Сергей Шемшученко — 9 червня 2015, 18:40

Команда тернопільських борців повернулася з міста Острави, що у Чехії, з міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті тренера Й. Клепця.

У змаганнях брали участь найсильніші борці Чехії, Словаччини та Польщі, тернопільська команда та команда зі Збаража, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Троє українських спортсменів стали чемпіонами та здобули золоті медалі. Серед старших юнаків і кадетів не було рівних Василю Ільницькому (категорія до 50 кг), Володимиру Рибіну (до 54 кг), а серед юніорів і дорослих золоту нагороду здобув Тарас Миськів у ваговій (до 74 кг).

Срібну нагороду турніру здобула Аліна Сивак, а серед дорослих виступав Валерій Рибін (до 65 кг), який, маючи 18 років і вагу 57 кг, здобув срібло.