Чемпіонат Європи завершився для України двома шостими місцями

Сергей Шемшученко — 12 червня 2015, 21:11

Двома шостими місцями завершився для України чемпіонат Європи з фехтування у Монтре.

Програму останнього дня чемпіонату склали командні змагання жінок рапіристок і чоловіків шаблістів, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

У жіночому турнірі збірна України у складі Ольги Лелейко, Катерини Ченцової, Анастасії Московської й Олександри Сенюти у чвертьфіналі поступилася росіянкам (23:45). Далі перемогла Угорщину (45:20), а у боротьбі за 5-е місце не впоралася з Польщею (34:44).

У чоловіків шаблістів Андрій Ягодка, Дмитро Бойко, Дмитро Пундик та Олексій Стаценко в 1/8 фіналу обіграли Великобританію (45:36), далі поступилися Німеччині (32:45).

У боротьбі за місця з восьмого по п'яте спочатку виграли у Франції (45:38), а потім поступилися Росії (34:45).

За підсумками чемпіонату Європи Україна завоювала дві бронзові медалі - обидві у жіночій шаблі.

Таким чином, у загальномедальному заліку Україна фінішувала дев'ятою. На першому місці Італія - ​​3 золота, 3 срібла та 4 бронзи, на другому Росія - 3-3-3, і на третьому - Франція - 3-2-1.