Дель Боске: Гра з білорусами була складною

Сергей Шемшученко — 15 червня 2015, 13:20

Головний тренер збірної Іспанії Вісенте дель Боске задоволений тим, як його підопічні провели матч відбіркового циклу чемпіонату Європи - 2016 з командою Білорусі (1:0).

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"В цілому я задоволений грою. Ми увесь час контролювали м'яч і хід зустрічі за винятком 15 хвилин в другому таймі, коли суперник діяв дуже упевнено.

По рахунку видно, що гра була складною. Але ми заробили важливі три очки для подальшої боротьби за вихід на Євро- 2016. Зараз три команди в групі йдуть досить рівно, і для нас важливе кожне очко. Зробимо усе можливе, щоб потрапити у фінальну стадію турніру.

Білоруси діяли досить закрито. Ми старалися не фолити і допускати менше кутових, щоб суперник не міг зіграти на "другому поверсі".

Сотий матч в якості головного тренера збірної я відзначати не буду. Більше радію не за себе, а за гравців, які приєдналися до команди вже після чемпіонату світу. Наприклад, за Альваро Морату", - сказав Дель Боске.