На Кубку Європи українці завоювали повний комплект медалей

Сергей Шемшученко — 24 липня 2015, 11:42

На днях у польському Вроцлаві пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

Всього за медалі боролися близько чотирьохсот спортсменів з 31 країни, пише ММСУ.

У командному заліку збірна України посіла друге місце, поступившись лише японцям. На рахунку нашої команди - два "золота", три "срібла" і дві "бронзи".

Кращим у ваговій категорії до 60 кг став киянин Асім Мамедов, який переміг ізраїльтянина Аміра Данте. Не було рівних українцям також у категорії +100 кг: у фіналі зустрілися дніпропетровці Сергій Звєрєв і Надар Мачутадзе. "Золото" у підсумку підкорилося першому.

Артем Хомула і Артем Плієв посіли друге і третє місця відповідно в категорії до 73 кг.

Серед дівчат найкращий результат показала Єлизавета Каланіна з Кременчука, завоювавши "срібло" у категорії +78 кг. "Бронза" в категорії до 57 кг - в скарбничці Марії Скорої.

Зазначимо, що юніорський Кубок Європи з дзюдо у Вроцлаві є також відбірковим стартом для участі в чемпіонаті світу та Європи (U-21).