Українець Самойлов переміг на етапі Кубка Європи зі скелелазіння

Сергей Шемшученко — 12 серпня 2015, 09:06

Днями в Міттердорфі (Австрія) фінішував черговий етап молодіжного Кубку Європи-2015 зі скелелазіння, де український спортсмен Федір Самойлов завоював золоту медаль.

Про це повідомляє УНН з посиланням на спортивний комітет України.

За підсумком кваліфікації Ф.Самойлов 9-м потрапив у фінальну частину змагань. Але вже на фінальній трасі він обійшов російського спортсмена Бідтаева Сергія на 7 перехопленнях, який став другим. Третє місце в групі юніорів посів спортсмен з Австрії Георг Парма.

Варто відзначити здобутки інших українців: Казбекова Євгенія (МСУ, Дніпропетровськ) посіла 9 місце, Ткачук Михайло (КМС, Українка) – 10, Чернявський Вадим з Києва – 30.

Нагадаємо, що 32 спортсмени з 18 країн Європи змагалися за перемогу в останньому в цьому сезоні Кубку світу.