Герей - бронзовий призер турніру "Білий Ведмідь" у Берліні

Сергей Шемшученко — 11 січня 2016, 20:14

Анатолій Герей завоював бронзу на LVI традиційному турнірі "Білий Ведмідь", який відбувся 10 січня у Берліні.

До 2012 року ці змагання не входили в офіційний календар ні Міжнародної федерації фехтування, ні Європейської конфедерації фехтування, проте незмінно збирали більше двох сотень учасників.

Чотири роки тому "Білий ведмідь" був вперше проведений у статусі етапу Кубку Європи для спортсменів віком 23 років і молодше, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Цікавою особливістю такого роду турнірів є те, що вікові обмеження для учасників відсутні, проте для всіх спортсменів не старше 23 років результати турніру йдуть у залік рейтингу, згідно з яким буде проходити жеребкування чемпіонату Європи для спортсменів у віковій категорії "23 роки та молодше".

Для Анатолія ця нагорода вже не перша, завойована на турнірі "Білий ведмідь". Медаль аналогічної проби Герей уже вигравав у 2013 році.

Тоді у півфіналі він поступився господареві турніру німцеві Йоргу Фідлеру, а цього разу шлях у фінал Анатолію перегородив чех Річард Покорни (13:15).