Главан, Дмитренко та Боровська виграли зимову першість України з ходьби

Сергей Шемшученко — 8 березня 2016, 11:24

5-6 березня в Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби.

Він був вирішальним етапом відбору на командний чемпіонат світу, який 7-8 травня прийматиме Рим, інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

А там вже, у свою чергу, відбуватиметься відбір українських скороходів на Олімпійські ігри-2016.

У чоловіків "двадцятку" виграв Руслан Дмитренко з Донеччини (1:21:31), далі на п’єдесталі розташувалися Назар Коваленко з Білої Церкви та волинянин Іван Лосєв.

У жінок найсильнішою стала Надія Боровська з Волині (1:31:34), компанію їй на п’єдесталі склали сумчанка Інна Кашина та Олена Шумкіна (Волинська область).

Також чоловіки на 35-кілометрівці боролися за право представляти збірну України у Римі на дистанції 50 км. Тут перемогу здобув Ігор Главан з Київської області (2:32:49), другим став волинянин Іван Банзерук, третім - Сергій Будза з Київщини.

Ще у жовтні минулого року, вигравши 50 км, відібрався на командний чемпіонат світу Андрій Гречковський з Київщини.

Також зазначається, що Главан вже має місце в олімпійській команді на дистанції 20 км.