Жиру: Ісландці ніколи не опускають рук

Сергей Шемшученко — 4 липня 2016, 10:06

Нападник збірної Франції Олівьє Жиру після перемоги над командою Ісландії (5:2) у чвертьфіналі чемпіонату Європи - 2016 високо оцінив бійцівські якості ісландців.

"Ми забили п'ять м'ячів і дуже раді. При цьому двічі пропустили, бо ісландці ніколи не опускають рук. Це рішуча команда, яку хочеться привітати. Вона прекрасно провела Євро.

Не знаю, чи кращий це мій матч, у мене були й інші хороші ігри. Якщо говорити про великий турнір, можливо, так. Я відмінно себе почував з перших хвилин. Як правило, ми невдало починали зустрічі, але цього разу все було інакше, і треба продовжувати в тому ж дусі. Ми діяли на піку з перших хвилин і були дуже небезпечні.

Матч з Німеччиною буде абсолютно іншим. Суперник - чемпіон світу, який часто виступає в півфіналах великих турнірів. Ми маємо намір узяти реванш за поразку в чвертьфіналі світової першості. У листопаді ми здолали німців в товариському матчі, але майбутня гра буде абсолютно інша", - цитує Жиру офіційний сайт УЄФА.