Суперліга (жінки). Галичанка двічі обіграла Карпати у центральних іграх. Матчі 3 туру

Сергей Шемшученко — 10 жовтня 2016, 13:15

7-8 жовтня львівська Галичанка приймала на домашньому майданчику найголовніших суперниць у боротьбі за лідерство в гандбольній Суперлізі - ужгородські Карпати.

Команди зіграли два матчі у межах третього туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону-2016/17.

Перемогу в обох зустрічах святкували чинні чемпіонки України - гандболістки Галичанки, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

У першому матчі інтрига зберігалася до останнього: за три хвилини до закінчення гри рахунок був нічийним. Галичанка вирвала перемогу на останніх хвилинах - 22:20 (12:11).

Друга гра проходила не менш напружено та жорстко, але вже у ній підопічні Тетяни Штефан на майданчику виглядали на порядок сильнішими від ужгородок. У підсумку перевага зросла до чотирьох м’ячів - 22:18.

Завдяки двом перемогам львівська Галичанка очолила турнірну таблицю Суперліги. Але її наздогнала херсонська Дніпрянка, яка двічі здолала миколаївський Реал.

Спартак (Київ) - Економ-Університет (Тернопіль) 23:24 і 24:19

Турнірне становище: Галичанка, Дніпрянка - по 12 (6), Карпати - 8 (6), Спартак, Економ-Універ - по 2 (6), Реал - 0 (6).