На чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу українці виграли 15 нагород

21.03.2017 17:13 678 0

З 12-го по 19-е березня у Тістеді (Данія) проходив третій чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу (без використання спеціального екіпірування, дозволяється тільки пасок чи ремінь).

У змаганнях брали участь чоловіки, жінки, молодь та юніори. На рахунку збірної України 15 нагород різного ґатунку, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Олександр Махов посів друге місце у категорії до 74 кг із сумою 685,0 кг. Віктор Мариненко набрав 822,5 кг, що дозволило йому зайняти третю позицію у 120 кг.

На рахунку молодих українських пауерліфтерів (спортсмени до 23 років) практично половина всіх здобутих медалей - сім.

У чоловіків першість Європи виграли Владислав Єрмішин (59 кг) і Станіслав Здробилко (83 кг). Ще двоє українців вибороли срібло: Сергій Коваленко у 105 кг і Павло Наконечний у понад 120 кг.

У жіночій половині молодіжного турніру українки мають три відзнаки. Чемпіонський титул вибороли Оксана Гронович у 52 кг і Софія Рудь у 72 кг. Срібло до скарбнички поклала Дарія Бражник у 43 кг.

На турнірі юніорів сперечалися спортсмени віком до 18 років. Українські хлопці показали перший командний результат.

Вадим Гутник не лише виграв свою категорію до 59 кг (440,5 кг), але й встановив новий континентальний рекорд серед юніорів у жимі лежачи - 105,5 кг. З рекордом завершив турнір і Владислав Макаревич: у 66 кг він оновив європейське досягнення у тязі - 230,5 кг. Крім того, срібним призером у 105 кг став Владислав Денисюк.

У змаганнях юніорок у призах фінішували Іванна Іванюк у 43 кг, Катерина Ткачук у 57 кг і Дар’я Русаненко у 63 кг.

У жіночому турнірі серед дорослих українки не були представлені.