Всесвітні ігри. Українці здобули відразу чотири золоті медалі у веслуванні та кікбоксингу

28.07.2017 10:20 1569 0

У четвер, 27 липня, спортсмени української збірної чотири рази підіймалися на першу сходинку п'єдесталу Всесвітніх ігор, що тривають у польському Вроцлаві.

Два перемоги на початку чергового змагального дня у веслуванні на ергонометрах на 500 м здобули Антон Бондаренко й Олена Буряк.

Це другий чемпіонський титул Олени на цих Іграх, а Антон додав золото до бронзи напередодні, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Тріумфували українці й у фінальних поєдинках кікбоксингу WAKO. Так, чемпіоном у ваговій категорії до 63 кг став Орфан Сананзаде.

У "золотій" зустрічі вагової категорії до 71 кг Віталій Дубина впевнено здолав суперника з Болгарії.

Трохи раніше його колега по команді Роман Головатюк виборов бронзу.