На чемпіонаті світу українські "академісти" виграли одну ліцензію на ОІ-2016

08.09.2015 15:36 128 0

У неділю, 6 вересня, в Егебелетті (Франція) завершився чемпіонат світу з академічного веслування.

Було розіграно 22 комплекти нагород: 14 в олімпійських дисциплінах і 8 - у неолімпійських.

Спортсмени боролися не тільки за медалі, а й за олімпійські ліцензії на Ігри-2016 у Ріо-де Жанейро.

Українці провалили чемпіонат світу. З 13-ти українських екіпажів жоден не доплив до п'єдесталу, а з 12-ти, що боролися за олімпійські ліцензії, успіху досяг лише один.

Володарем ліцензії стала чоловіча четвірка парна без рульового у складі Дмитра Міхая, Артема Морозова, Олександра Надтоки й Івана Довгодька, які фінішували другими у фіналі В, зайнявши підсумкове 10-е місце.

Цей екіпаж на торішніх чемпіонатах Європи та світу завоював золото, передає sport.segodnya.ua.