Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Веслування
Останнє в розділі
26.07.2016  16:18

Міжнародна федерація веслування не допустила до Олімпіади ще п'ятьох росіян

Міжнародна федерація академічного веслування на байдарках і каное (ICF) не допустила до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро п'ятьох російських спортсменів.

На сайті ICF йдеться, що заявки Алєксєя Коровашкова, Альони Анюшіної, Наталії Подольської, Алєксандра Дяченка і Андрєя Крайтора на участь в Олімпіаді були відхилені, так як їх імена фігурували в доповіді Всесвітньої антидопінгової асоціації (WADA) про широке застосування допінгу в російському спорті.

Також у вівторок з'явилася інформація про те, що від Олімпіади відсторонили російських п'ятиборців Іллю Фролова та Максіма Кустова.

Нагадаємо, виконком МОК прийняв рішення не усувати всю збірну Росії від Ігор, залишивши право визначати, хто зможе виступити на Олімпіаді, міжнародним спортивним федераціям.

Додамо, що Міжнародна федерація плавання не пустила на Олімпіаду сімох російських плавців.

Раніше міжнародна федерація академічного веслування сповістила про недопуск трьох росіян на Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро.

Донецк1 _ 29.07.2016 02:10
Це просто сором! Спортивна редакція не знає видів спорту!
А саме, не розуміє, що є АКАДЕМІЧНЕ веслування та веслування на БАЙДАРКАХ І КАНОЕ.
Відповідно є Міжнародна федерація веслування (FISA), яка опікується лише АКАДЕМІЧНИМ ВЕСЛУВАННЯМ, та Міжнародна федерація каное (FIC), яка організує змагання з ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ.
Тобто набір слів "Міжнародна федерація академічного веслування на байдарках і каное..." є повністю безглуздим - так званий "оксюморон".
До речі, це вже друга стаття на цьому сайті за останні дні, де фігурує наведений оксюморон.

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com