Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Веслування
Останнє в розділі
1391 перегляд Версія для друку    Коментарі  [ 0 ]
31.08.2016  10:34

Чебан підтримав українських веслувальниць у скандалі з мінспорту

Олімпійський чемпіон Ріо в каное-одиночці Юрій Чебан розкритикував Міністерство спорту України за його позицію в скандалі в українському веслуванні.

"У дівчат складніше ситуація. Тому що там починається конфлікт чотирьох сторін. Навіть п'яти або шести. Кожен хоче засунути свою людину. Там вже починають включатися якісь зв'язки, якісь незрозумілі стосунки з людьми. Там вже не переслідується спортивний інтерес.

Ось Жданов каже, що він переслідував спортивний інтерес по цьому положенню. Але він же не каже, що це положення склав головний тренер, щоб туди потрапила його людина.

Цього ніхто не озвучує. Вони сказали, що вони переслідували спортивний інтерес, тому що цей човен узяв ліцензію і показав найкращий результат. Але він же не говорить, що був попутний вітер.

Я був на каналі, я це бачив, тренер це бачив. А вони сидять в кабінетах, дивляться на папірці "так, краще"!, не прислухаються до тренера, до президента федерації, який теж підтримував дівчаток і був на каналі, коли вони виступали.

Була б медаль і не одна, в двійці була б. Вони просто не взяли тренера, викинули його за місяць перед іграми. Але я вам скажу так, що якби я не узяв золото, то про цю ситуацію ніхто не знав, ніхто б не запитував.

Вилили б на мене відро помиїв на голову - чому я жену на головного тренера і що він був правий, коли мене називав відпрацьованим матеріалом. Коли ти виграєш, то все стає явним. Ось такий парадокс", - цитує Чебана Трибуна.

Нагадаємо, що мінстра спорту Ігоря Жданова українські веслувальниці звинуватили у шантажі. 

Юрій Чебан. Світлина - Getty Images
Читай також

 

©2000-2016, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, info@champion.com.ua
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter