Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Веслування
149 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
28.05.2017  16:56

Українські веслувальники залишилися без нагород на чемпіонаті Європи

У чеському місті Рачіце завершився чемпіонат Європи з академічного веслування.

На змаганнях було розіграно 18 комплектів нагород.

Українські екіпажі не змогли зачепитися за медалі на континентальній першості.

Наші спортсмени були представлені в семи видах програми, але не зуміли пробитися ні в один фінал А.

Кращий результат серед українців показав екіпаж чоловічої вісімки.

Владислав Богоявленський, Максим Боклаженко, Дмитро Хула, Антон Холяжніков, Артем Верестюк, Антон Бондаренко, Дмитро Міхай, Артем Морозов, Олександр Коновалюк виграли фінал Б, показавши час 05:34.020.

П'яте місце у втішному фіналі зайняли Станіслав Ковальов та Ігор Хмара в класі двійка парна, легка вага. Українці показали час 06:28.450.

Не зміг поборотися за медалі наш титулований екіпаж в чоловічій парній четвірці.

Екс-чемпіони Європи та світу Артем Морозов, Олександр Надтока, Іван Довгодько, а також призер Олімпійських ігор в Афінах Сергій Гринь в фіналі Б стали тільки третіми. Їх час - 5: 55.110.

Ще в п'ятницю припинили боротьбу за медалі Юрій Іванов та Олександр Лук'яненко в змаганні двійок парних.

Українські дівчата також залишилися без медалей.

Останнє четверте місце у фіналі Б зайняли наші спортсменки в класі двійок парних.

Ольга Гурковська і Анна Концева у втішному заїзді показали час 07:24.640.

Останніми в втішному фіналі стали і Діана Серебрянська, Олена Буряк, Дарина Верхогляд, Євгенія Німченко в парних четвірках, продемонструвавши результат 06:32.090.

А ось в класі двійок українки Алла Сарканич і Дарина Галаган вибули на попередніх стадіях і в заключний день чемпіонату Європи на старт не виходили.

Кращою збірної на чемпіонаті Європи стала Італія.

Спортсмени з Апеннінського півострова завоювали 8 нагород - 3 золотих, 1 срібну та 4 бронзові. 4 нагороди (3 золота і 1 срібло) взяли румунські екіпажі, що відповідає другому місцю в командній класифікації.

Третіми в медальній таблиці стали чехи - 2 золота і 1 бронза, пише Хsport.

Petro Starokhatnyi _ 28.05.2017 18:32
Не пишіть дурні "П'яте місце у втішному фіналі зайняли Станіслав Ковальов та Ігор Хмара в класі двійка парна, легка вага", бо вони посіли 5-те місце у фіналі Б (у підсумку 11-е місце з 17-ти можливих).
Не пишіть дурні "Останнє четверте місце у фіналі Б зайняли наші спортсменки в класі двійок парних" і потім "Ольга Гурковська і Анна Концева у втішному заїзді показали час", бо вони показали цей час у фіналі Б.
Не пишіть дурні лясусової "Останніми в втішному фіналі стали і Діана Серебрянська, Олена Буряк, Дарина Верхогляд, Євгенія Німченко в парних четвірках", бо вони були останніми у фіналі Б - останніми на ЧЄ-2017!
Це МРАК і НАЙГІРШИЙ виступ Збірної України за всю історію її участі у ЧЄ: з семи укр-екіпажів ЧОТИРИ посіли ОСТАННІ місця і жоден екіпаж не потрапив до фіналу! Треба, нарешті, позбутися старих веслярів-заробітчан і тренерів "аби до пенсії дотягти плюс ще декілька років" і кардинально змінити принципи формування Збірних - юнацької, молодіжної та основної!


 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua