Кубок європейських націй. Україна у Києві вирвала перемогу у Бельгії

13.10.2015 14:44 470 0

У матчі чемпіонату Європи Дивізіону 1В збірна України з регбі-15 на останніх секундах вирвала перемогу у бельгійців.

Господарі зі старту взяли м'яч під контроль і на 13-й хвилині зустрічі вийшли вперед. Трохи згодом українці збільшили відрив. До перерви гостям вдалося набрати три очки з пенальті - 10:3.

Початок другої половини зустрічі у підопічних Валерія Кочанова не склалося - 10:16.

"Жовто-сині", незважаючи на чисельну меншість, пішли вперед і зуміли дотиснути супротивника. Спроба Сергія Гарькавого - 15:16, і арбітр зустрічі показав, що час гри закінчився.

Таким чином, результат гри визначала реалізація. Виконувати удар відправився Олег Косарєв, принісши Україні вольову перемогу з відривом в одне очко.

Україна (10) 17:16 (3) Бельгія
Спроби: Гарькавий (2) - Лескарбура;
Реалізації: Косарєв (2) - Вільямс;
Штрафні: Косарєв - Вільямс (3).

Набравши 17 очок, збірна України піднялася на друге місце у турнірній таблиці та скоротила відрив від Бельгії, який тепер складає 11 балів.