Харківський Олімп - 11-разовий чемпіон України з регбі-15. ВІДЕО

15.11.2015 11:54 566 0

14 листопада у другому фінальному матчі Суперліги чемпіонату України з регбі-15 харківський Олімп повторно обіграв одеський КРЕДО-1963.

У першій половині зустрічі господарі володіли ініціативою та досить впевнено контролювали хід матчу. Вже до 7-ої хвилини харків'яни вели у рахунку 6:0, завдяки двом влучним штрафним Олега Косарєва. Одесити сподівалися на контратаки, проте гості допускали велику кількість технічного браку та здійснювали втрати м'яча.

У підсумку до перерви регбісти КРЕДО очок не зуміли набрати зовсім. Олімп, у свою чергу, під завісу першого тайму організував спробу "у роздягальню". "Тигри" нападниками протиснули оборону суперників. Занесення на рахунку Андрія Мельникова - 11:0.

У другій 40-хвилинці картина на полі не змінилася. Господарі продовжували грати першим номером і контролювати гру. У гостей почали здавати нерви, і за суперечки з арбітром жовту картку отримав Іраклі Даушвілі.

У більшості харків'яни зняли всі питання про переможця матчу. Спочатку Олег Косарєв забив третій штрафний у протистоянні - 14:0. А чотири оберти секундної стрілки опісля контратака Олімпа завершилася спробою по краю Сергія Церковного - 19:0.

У завершальному відрізку матчу КРЕДО притиснув Олімп до "заліковки" та зумів "розмочити" рахунок. Одесити створили чисельну перевагу на краю, Віталій Крамаренко отримав м'яч і вбіг у залікову зону суперників - 19:5. Реалізація Миколи Делієргієва - 19:7. На більше в одеситів не вистачило часу

Таким чином, Олімп вдев'яте поспіль та одинадцятий раз в історії став найсильнішим регбійний клубом України.

Чемпіонат України-2015 з регбі-15

Чоловіки

Фінальна серія

Матч-відповідь

14 листопада

Олімп (Харків) - КРЕДО-1963 (Одеса) 19:7 (11:0)

Спроби: Мельников (38), Церковний (66) - Крамаренко (79);
Реалізації: немає - Делієргієв (80);
Штрафні: Косарєв (3, 7, 62) - немає;
Жовті картки: немає - Даушвілі (60).

Перший матч - 17:15

У Києві у цей день місцевий Антарес у повторній зустрічі за 3-є місце чемпіонату України приймав РК Хмельницький.

У впертій боротьбі хмельниччани повторно обіграли столичну команду та повернули собі бронзові медалі національної першості.

Антарес - Хмельницький 10:18 (3:11)