Кубок Європейських націй. Україна здобула важку перемогу у Нідерландах

12.05.2016 16:41 321 0

Чергову нервову та напружену зустріч з хеппі-ендом подарувала українська національна команда своїм уболівальникам.

В Амстердамі  у суботу, 7 травня, "жовто-сині" протистояли Нідерландами.

На старті поєдинку у діях українців простежувалася певна сумбурність і нерозуміння. До 16-й хвилині "жовто-сині" програвали 10:0, але під завершення першого тайму відновили паритет 10:10.

Але заключний відрізок першої 10-хвилинки залишився за господарями. Голландці провели ряд дуже потужних наступів, організувавши занесення з конверсією у "роздягальню" - 17:10.

Після перерви регбісти збірної України не повторили помилок першого тайму та вийшли на другу половину зустріч максимально налаштованими - 17:22.

Заключні 15 хвилин протистояння перетворилися у "гойдалки".Голландці зрівняли рахунок. Через десять хвилин позиційна атака українців завершилася занесенням - 22:27.

За 50 секунд до фінального свистка "помаранчеві" знову приземлили м'яч у "заліковій книжці" - 27:27. Але в останній атаці зустрічі Сергій Церковний чудовим дроп-голом приніс складну вікторію Україні, інформує rugger.info.

Дроп-голи: Церковний (80).

Турнірне становище: Бельгія - 41 (10), Україна - 31 (9), Молдова - 27 (9), Нідерланди - 18 (9), Польща - 18 (10), Швеція - 0 (9).