Збірна України стала другою на турнірі з регбі-7 у Франції

16.05.2016 14:37 427 0

Жіноча збірна України з регбі-7 стала другою на міжнародному турнірі "Central Sevens" у Парижі.

Спочатку українки провела чотири зустрічі у своєму пулі, програвши один матч і здобувши три перемоги, інформує сайт РК Кредо-1963.

"Синьо-жовті" обіграли Фінляндію (24:0), Бельгію (17:0) і Грузію (44:0), а програли Трайб Севенс з Австралії (10:24).

У плей-офф збірна України зустрічалася з командою Парижа.

Розв'язка протистояння настала за півтори хвилини до фінального свистка. Марина Бородіна зробила сольний прохід і, пішовши від захоплень суперниць, стала автором переможного заносу.

У фінальному поєдинку українки знову поступилися Трайб Севенс з Австралії.

У першому таймі українки пропустили чотири спроби та пішли на перерву за рахунку 0:24. У другій половині регбісткі так і не зуміли налагодити роботу в обороні. Матч завершився розгромною поразкою - 0:59.

Зазначимо, що у 2015 році збірна України стала сьомою у Парижі.