Кубок Європейських націй. Збірна України фінішувала другою у Дивізіоні IB

16.05.2016 15:44 469 0

Завершився останній матч чемпіонату Європи з регбі-15 у дивізіоні 1В у сезоні-2015/16 Україна - Молдова.

З перших хвилин зустрічі зав'язалося динамічний протистояння, інформує офіційний сайт РК Кредо-1963.

Рахунок зустрічі відкрили гості штрафним. На що українці відповіли трьома занесеннями та штрафним.

Окрім того, Косарєв забив усі реалізації. На перерву команди пішли за рахунку 24:3.

У другій половині стало ясно, що збірна Молдови не готова так просто віддати перемогу. Спочатку рефері призначив штрафну спробу, пізніше Молдова організувала друге занесення (29:17).

На цьому результативні дії гостей закінчилися, а господарі приземлили ще одну спробу у заліковці суперників. Точна реалізація, і підсумковий рахунок зустрічі 36:17.

Світлина credo63.com

Кубок Європейських націй-2014/16 з регбі-15

Дивізіон IB

15 травня

Україна - Молдова 36:17 (24:3)

Спроби: Радчук (25, 32), Делієргієв (37), Гурильов (62), Чайка (76)
Реалізації: Косарєв (26, 33, 38, 79)
Штрафні: Косарєв (11)

Турнірне становище: Бельгія - 41 (10), Україна - 36 (10), Молдова - 27 (10), Нідерланди - 22 (10), Польща - 18 (10), Швеція - 1 (10).