Захарченко та Макаревич виграли чемпіонат України-2016 зі стрільби з лука

02.02.2016 14:22 121 0

У Сумах відбувся чемпіонат України у приміщенні серед дорослих і юніорів із стрільби з лука.

Упродовж чотирьох днів змагань (26-30 січня) 220 лучників з 11-ти областей України з’ясовували, хто із них стане найкращим.

У категоріях "юніори" та "дорослі" змагалися як молоді спортсмени, так і досвідчені олімпійці, інформує офіційний сайт НОК України.

Державний тренер збірних команд України, Михайло Пінчук зазначив, що ці змагання стали підготовкою для спортсменів перед майбутнім чемпіонатом світу.

"Незабаром в Анкарі відбудеться етап Кубку світу, де будуть додатково розіграні ліцензії на Олімпійські ігри-2016. Відповідально готуємось до цих стартів", - сказав він.

Першим у категорії "юніори" став Михайло Малик зі Львівської області, у категорії "чоловіки" - Сергій Макаревич також із Львівщини.

Серед жінок титул чемпіонки здобула Юлія Захарченко із Харкова, а серед юніорок - Вікторія Олексюк із Чернівецької області.