Українці вибороли 18 нагород на першості Європи з кульової стрільби у Словенії

13.03.2017 15:50 925 0

У суботу, 11 березня, у словенському місті Марибор завершився чемпіонат Європи з пневматичної зброї.

За підсумками змагань в активі української збірної 18 медалей, з них 6 найвищого ґатунку, 10 срібних і 2 бронзові нагороди, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України.

Двічі на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася Галина Авраменко. Вона стала найкращою у вправах ГП-11а та ГП-11.

У командній боротьбі Людмила Василюк, Вікторія Рибовалова та Галина Авраменко вибороли срібло в обох вправах.

Олег Царьков зайняв другу сходинку п'єдесталу в особистому заліку вправи ГП-6.

У вправі ПП-2 серед жінок срібною призеркою стала Олена Костевич.

Срібло у вправі ПП-3 також здобула пістолетна команда у складі Олега Омельчука, Павла Коростильова та Віктора Банькіна. із зайнятим другим місцем у командній боротьбі.

Серед юніорів двічі чемпіонський титул здобував Ігор Кізима. Поруч з Кизимою двічі на другу сходинку п'єдесталу підіймався Максим Бабушок у вправах ГП-12 та ГП-11а. Разом з Данилом Даниленком наші юніори здобули перемогу в обох вправах.

Українське дівоче тріо Вікторія Стецюра, Дарія Рожнятовська та Юлія Тимошко здобуло у вправах ГП-11 та ГП-11а срібло.

Вікторія Стецюра в особистій першості стала бронзовою призеркою у вправі ГП-11а.

Пістолетна юніорська команда у складі Павла Крепостняка, Богдана Кириленка й Олександра Самостріла посіла третє місце у вправі ПП-3.

В особистій першості у вправі ПП-2 Поліна Конарєва стала другою.