Українські паралімпійці - другі на Кубку світу з кульової стрільби

02.03.2017 11:11 310 0

З 19-го по 27-е лютого 2017 року в Аль-Айні (ОАЕ) проходив Кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

За підсумками загальнокомандного заліку національна паралімпійська збірна України здобула пять нагород, дві з них найвищого ґатунку, та стала другою на міжнародному турнірі.

Першою стала команда Словаччини, а третіми - господарі змагань - команда Об'єднаних Арабських Еміратів, інформує сайт міністерства молоді та спорту України.

Цього року участь у Кубку світу взяли 20 країн, які представляли 75 спортсменів, серед них і четверо українців.

Найбільший внесок до медальної скарбнички "синьо-жовтої" збірної вніс Олексій Денисюк, який здобув дві золоті та дві срібні нагороди.

В останній день змагань чемпіон XV літньої Паралімпіади у Ріо Василь Ковальчук виборов бронзову нагороду до командного активу.

Він піднявся на третю сходинку пєдесталу у вправі зі стрільби на 10 метрів з пневматичної гвинтівки, клас SH2.