Валентина Шевченко та Перехода виграли спринт на чемпіонаті України

06.01.2016 15:45 409 0

Упродовж 4-10 січня 2016 року у с. Яворів Турківського району Львівщини триватиме чемпіонат України з лижних перегонів.

Паралельно з цими змаганнями проводяться гонки за програмою FIS-стартів, інформує Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у змаганнях беруть найкращі лижники України - 43 чоловіків та 23 жінки, які представляють збірні команди 9 областей України.

У перший день змагань на спринтерській дистанції довжиною 1600 метрів чемпіоном України виявився Руслан Перехода з Харківщини.

Друге місце посів Іван Білосюк (Закарпатська область), на третій позиції Олександр Мукшин (Сумська область).

У змаганнях серед жінок чемпіонкою України стала Валентина Шевченко (Київська область).

Друге місце виборола Тетяна Антипенко, третє місце - Вікторія Олех (обидвоє Сумська область).