Коли "Золотих рибок" вже немає, а залишилися одні раки...

03.08.2009 13:06 131 0
Чемпіонат світу з водних видів спорту, що завершився у неділю в Римі, став чи не найбільш провальним для українців за часів незалежності. У басейнах Рима українці не спромоглися на жодну медаль.

Прикро, але після завершення кар`єри Яною Клочковою, Денисом Силантьєвим та Андрієм Сердіновим, не залишилося гідної зміни в українському плаванні.

Поїхав на змагання до Риму досвідчений та титулований Олег Лісогор, що останнім часом є частим гостем гламурних тусовок, а не басейнів. Утім його виступ на дистанції 50 метрів брасом, є абсолютно провальним. Лісогор плавав лише на цій дистанції та й то не пробився до фіналу.

Кращим же результатом українців у Римі стало 5 місце на 100 метрів брасом Ігоря Борисика.

Сергій Бреус та Валерій Димо в Італії не увійшли навіть до першої десятки на своїх дистанціях.

У жінок кращий результат у 14-річної Дар'ї Зевіної,  котра на дистанції 200м на спині стала 14-ю.

Відверто розчарувала у плаванні на спині Ірина Амшенікова, яка на 50 та 100 метрах стала 32 та 29. Те ж саме стосується і Ганни Хлистунової, яка на 100 метрів брасом показала 40 результат, а на 200 метрів комплексом - 38.

Що нині скаже федерація плавання України, чи знову заявлять, що не має грошей? Чекаємо звіту по ганебному виступу в Римі 20 українських плавців.