"Маре Нострум". Зевіна знову із золотом, Фролов і Шемберєв взяли срібло

13.06.2013 14:12 592 0

Українські плавці завоювали відразу три медалі на другому етапі міжнародного турніру "Маре Нострум-2013", який завершився у Барселоні.

Дарина Зевіна виборола золото, пропливши дистанцію 200 метрів на спині з результом 2:09.59, йдеться у прес-релізі Федерації плавання України, який отримав "Чемпіон".

Це вже друга золота медаль спортсменки на цих міжнародних змаганнях. На першому етапі "Маре Нострум-2013" у Монако плавчиня також стала першою в аналогічній дисципліні.

У чоловічої збірної відмінний результат показав Сергій Фролов, який завоював срібну медаль. Він подолав 1500 метрів вільним стилем з результатом 15:06.93.

Срібло виграв також і Максим Шемберєв, подолавши 400-метрову дистанцію комплексом з результатом 4:20.42.

Заключний, третій, етап міжнародного турніру відбудеться у французькому місті Кане-ан-Руссійон 15-го червня.