Зевіна виграла другий етап Кубку світу з рекордом Європи

12.08.2013 08:27 778 0

Українська плавчиня Дарина Зевіна виграла золото на другому Кубку світу у Берліні (Німеччина) та встановила новий рекорд Європи.

Про це йдеться у прес-релізі Федерації плавання України, який отримав "Чемпіон".

Вона фінішувала першою на 200 м на спині за 2:00.81. Українка обійшла на секунду учасницю Олімпійських ігор австралійку Белінду Хокінг.

"200 м на спині - це основна дисципліна Зевіної, - сказав головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов. - На чемпіонаті світу у Барселоні Даша стала найсильнішою плавчинею серед європейців. Щоправда, тоді їй не вдалося обійти австралійок".

Україну на міжнародних змаганнях у Берліні представляють чотири спортсмени - Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров і Вікторія Солнцева.