Українки візьмуть участь у фінальному етапі чемпіонату Європи (U16)

Сергей Шемшученко — 31 липня 2010, 09:43

Збірна України з тенісу серед дівчат у віковій категорії 16 років і молодше посіла перше місце у своїй підгрупі та вийшла у фінал літнього командного чемпіонату Європи.

У фіналі змагань у групі "А" українки обіграли збірну Франції з рахунком 2:1, повідомляє sapronov-tennis.org.

Спочатку Катерина Козлова завдала поразки Фіоні Жерве: 6:3, 6:3, а потім Еліна Світоліна здобула перемогу над Клотільдою де Бернарді: 3:6, 6:2, 6:2.

Українки відмовилися від участі у парному матчі, у підсумку одне очко було віддано француженкам.

Збірна України буде "посіяна" під першим номером у фіналі командного чемпіонату Європи, який відбудеться 2-4 серпня у Швейцарії.

У фінал також пробилися Білорусь, Чехія, Франція, Німеччина, Італія, Румунія, Росія.